Endüstriyel Seksiyonel Sanayi Kapılar | Fabrika Kapıları

Alperen DEĞİRMENCİ (0535 022 5309)

info@meyadoor.com

Meyadoor kapı panelleri her iki tarafında 0,40 mm kalınlığında galvaniz sac bulunan, içerisinde PUR izolasyon malzemesi kullanılan sandviç yapıdaki panellerdir. Panel 40 mm kalınlığındadır.

Tüm kapı panellerinde “finger saving” özelliği standarttır. Panellerin birleşme yerlerinde yalıtımı sağlamak amacı ile özel dizayn edilmiş, polimer contalar bulunmaktadır. Contalar, sızdırmazlığı ve yalıtımı arttırır. Isı yalıtımı özellikleri yüksektir. Isı iletim katsayısı (λ) değeri 0,017 W/m° K ‘dir. Panel ağırlığı 10,5 kg/m2 ‘dir. Meyadoor kapı panellerinin standartları yüksektir. Diğer kapı panellerine göre avantajları bulunmaktadır. Kullanılan PUR izolasyon malzemesinin yoğunluğu kg/m3 tür. Yüksek yoğunluk daha yüksek dayanım ve iyi bir ısı izolasyonu sağlar. 

Paneller EN normuna göre “B, s2,d0” yanma sınıfına sahiptir. Bütün paneller “finger saving ” denilen parmak sıkıştırması önleyen kullanıcı dostu tasarıma sahiptirler. Bu sayede kaza riski en aza indirilmiştir. Saclar 140 gr/m2   galvanize sahiptir ve 0,4 mm kalınlığı sayesinde, daha yüksek dayanım ve ömür garanti altına alınmıştır. Astarlı ve Polyester boyalıdır. Panellerin her iki tarafı da hadvelidir. Bunun için, daha sağlam bir yapıya sahiptir.  Özel gofrajlı yapısı, sacın dayanımını arttırır. Farklı bir görünüm sağlar.

Meyadoor kapı panellerinde kullanılan teknoloji sayesinde, Saca PVC folyo kaplanarak ahşap, metal gibi değişik görüntüye sahip kapılar yapılabilir. PET levha laminasyonu ile sacın korozyona karşı dayanımı arttırılabilir.   

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir