Endüstriyel Seksiyonel Sanayi Kapılar | Fabrika Kapıları

Alperen DEĞİRMENCİ (0535 022 5309)

info@meyadoor.com


Meyadoor, montaja hazır kapıdır. Siparişe uygun ebatlanmış aksesuarlar seçilmiştir. Kullanım yerlerine göre, endüstriyel kapılar, depo ve garaj kapıları, pencereli dekoratif kapılar üretmektedir. Kapı panellerinin yanı sıra, çeşitli yataklama tipleri için farklı çözümler sunmaktadır. Fitil, yay, güvenlik sistemleri aksesuarları, motor, braket, menteşe, tekerlek, çelik halat gibi donanımlar siparişle birlikte seçilir ve sevkiyata hazır hale getirilir. Meyadoor olarak, her türlü teknik ve projelendirme desteği için, Meyadoor, kapıda değişim adresi.

Hedefimiz

Gelişen global pazarda güveni, kaliteyi zirveye taşıyan öncü kuruluş olmak nihayi hedefimizdir. Otomasyon sistemleri hakkında var olan tecrübe ve bilgi ile kısa sürede bu hedefe ulaşacağı konusunda tereddütü olmayan firmamız, kalite standartlarını yükselterek, yapılan işin servis ömrünü ve değerini arttırarak, piyasada var olan olumsuz algının kaldırılabileceği inancındadır.

Misyonumuz

Tüketicilere dünya standartlarında ürün ve hizmet sağlayarak, uzman ekibimizle kesintisiz, güvenilir, kaliteli müşteri memnuniyeti vermektir.

Vizyonumuz

Doğru yaklaşımları oluşturmak, ekonomik, hızlı ve %100 müşteri memnuniyetine dayalı çözümler üretmek.